Koolitööd
 
 
Magistritöö: privaatne andmetöötlus
2007
Magistritöö on privaatsust säilitava andmetöötluse valdkonnast. Pealkiri on “How to securely perform computations on secret-shared data”. Kaitstud kevadel 2007. Juhendasid Sven Laur ja Jan Willemson.
 
Failid:
PDF (440 KB)
 
Krüptoseminarid magistriõppes
2006-2007
Magistriõppes võtsin osa krüptoloogia seminaridest. Siin on neist kahe ettekanded.
 
1. märts 2006 - Vastast kirjeldavad struktuurid arvutivõrkudes. Loetlen teatavaid tulemusi hajussüsteemide turvalisusepiiride kohta. Inglise keeles.
 
Failid:
 
28. november 2006 - Privaatsust
 
Magistrikogumik: hajusalt ja mobiilselt
2005-2007
Siin on mõned magistriõppe ajal tehtud huvitavamad rakendused.
 
1) Hajussüsteemiraamistike katsetused. Sisaldab kolm rakendust, kõik erinevat sorti hajussüsteemid. Kõik programmid on pigem konteptsioonidemod, kuid näidisteks suurepärased. Näidatakse Java lõimede sünkroniseerimise, XML-RPC, CORBA
 
Bakalaureusetöö: lühim tee ruumis
2005
Bakalaureusetöös (kaitstud kevadel 2005) jätkasin semestritöös alustatut ning laiendasin otsinguruumi kolmemõõtmeliseks. Töö pealkirjaks “Kuupide kaheksandpuul põhinevad ruumi mudelid ja nende kasutamine optimaalse tee otsingul” ning juhendajaks taas dots. Ain Isotamm.
 
Failid:
PDF (400 KB)
 
 
AAM: minimalistlik andmelaohaldur
2004
Aine "Andmekaevandus" projektina tegin koos Kadri Hendla ja Liina Kammiga PHP+MySQL veebirakenduse, mis võimaldab analüüsida olemasolevat MySQL andmebaasi ja sellest andmeladu luua. Toetatud on lihtne hierarhiate loomise meetod ja agregeerimisega andmekuubid. Süsteem on algeline, kuid annab edasi
 
Siia lehele on koondatud huvitavamad ülikoolis tehtud tööd. Sealhulgas lõputööd, mõned projektid ja ettekanded.
Kui töö on tehtud grupis, siis on toodud ka grupi liikmete nimed.
Selle lehe nimekirjas on viis viimast tööd. Täispika nimekirja leiad siit.